To najnowocześniejsze środki smarne i “Techno-Chemia” motoryzacyjna dla samochodów, motocykli, łodzi i przemysłu.

Naszym celem jest opracowywanie najlepiej działających produktów. Współpracujemy tylko z najlepszymi laboratoriami oraz z najlepszymi fachowcami w każdej dziedzinie.

Silniki i maszyny będą bardziej wydajne, oszczędne osiągając większą niezawodność i mając wydłużona żywotność.

Zobacz szczegóły

O nas!Wieloletnie doświadczenie teoretyczne i praktyczne zagwarantowało prężny rozwój, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym naprawom z zakresu mechaniki samochodowej wszystkich marek samochodów dostępnych na rynku.

Zajmujemy się również naprawami blacharsko-lakierniczymi, spawaniem plastików, regeneracją lakieru kazdego pojadu oraz konserwacją podwozia.

Diagnostykę usterek wykonujemy za pomocą komputera z profesjonalnym oprogramowaniem i sprzętem, co wyklucza niepotrzebną diagnoznostykę "na oślep" lub "po nitce do kłębka".

Oferujemy Państwu usługi autolawetą w przypadku kolizji drogowej za darmo (z OC sprawcy) lub w sytuacji awari pojazdu w trasie w bardzo konkurencyjnych cenach.

Oferujemy również montaż instalacji LPG z wykorzystaniem najnowyszych podzespołów renomowanych firm oraz serwis instalacji LPG (wszelkie problemy typu szarpanie, dławienie, brak mocy itp.).

W naszym warsztacie szybko i profesjonalnie zajmiemy się wymianą uszkodzonych szyb w każdym samochodzie.

Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach najwyższej jakości.